Bezdrátová elektroinstalace

 

Bezdrátové ovládání domácnosti je prima

  1. dubna 2016, Holešov – Poprvé v historii pořadu televize Prima Jak se staví sen se objevila bezdrátová chytrá elektroinstalace. Ovládání domácnosti na dálku přes mobilní telefon není sci-fi, ale skutečnost.

Populární relace o snovém bydlení ukázala, že bezdrátové řešení elektroinstalace není výsadou hypermoderních hotelů, nebo bohatých sousedů. Naopak. Hlavně vícečlenné rodiny a ti, kteří chtějí výrazně ušetřit, ji ocení. Pokud bydlíte v tzv. chytrém domě či bytě, máte veškerá elektrická zařízení kdekoliv a kdykoliv pod dohledem. Veškeré spotřebiče, světla, nebo televizi, které děti zapomněly zhasnout, vypnete jedním dotykem na mobilním telefonu. Takto vzdáleně můžete ovládat i topení, klimatizaci, žaluzie, kameru u vchodových dveří nebo garážová vrata.

Velkou výhodou bezdrátové elektroinstalace je, že při zavádění řemeslníci nesekají do zdi. Metry drátů vystřídaly radiofrekvenční (RF) vlny a právě ty umožňují jednotlivé prvky elektroinstalace přemisťovat a ovládat na dálku.  Jestliže se například kvůli rozmístění nábytku špatně dostáváte k vypínači, jednoduše ho vezmete, posunete a skříň může zůstat tam, kde je.

                                      Více informací o společnosti ELKO EP na www.elkoep.cz, www.inels.cz nebo na facebooku www.facebook.com/ElkoEP


inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.